TK Lokomotíva

Vstup pre člena

Galéria

Karol Kučera

Splnomocnenec vlády pre mládež a šport, bývalý slovenský profesionálny tenista. Umiestnenie v ATP 6. miesto!

„Každý človek má svoje obľúbené miesta, kam sa rád vracia. Pre mňa je to práve TK Lokomotíva Bratislava. Tu som prežil svoje detstvo, krásne chvíle s priateľmi, naučil sa celkom slušne hrať tenis:) Tu poznám každý jeden kút a každý strom. Som nesmierne rád, že sa Tenisovému Klubu Lokomotíva chopili šikovní ľudia, ktorí opäť vdýchli chátrajúcemu legendárnemu priestoru novú dušu a nový šat. Vždy sa sem budem veľmi rád vracať. Goodluck, Lokotka!“

Karol Kučera

splnomocnenec vlády pre mládež a šport, bývalý slovenský profesionálny tenista
Umiestnenie v ATP 6. miesto

„Každý človek má svoje obľúbené miesta, kam sa rád vracia. Pre mňa je to práve TK Lokomotíva. Tu som prežil svoje detstvo, krásne chvíle s priateľmi, naučil sa celkom slušne hrať tenis ;), tu poznám každý kút a každý strom. Som nesmierne rád, že sa klubu chopili šikovní ľudia, ktorí opäť vdýchli chátrajúcemu legendárnemu klubu novú dušu a nový šat. Vždy sa sem budem veľmi rád vracať. Goodluck Lokotka!“

Ján Baláž

Elán

“Aj keď sme individualisti, sme radi v kruhu našich priateľov.”

Ján Baláž

Elán

“Aj keď sme individualisti,
sme radi v kruhu našich priateľov”

Dušan Tittel

3 x najlepší futbalista Slovenska.

“Veľmi sa teším, keď sa podarí v dnešnej dobe zachrániť každé športovisko v centre mesta, a o to viac, keď má tak bohatú históriu ako TK Lokomotíva. V minulosti tu vyrastali a hrávali nielen naši skvelí tenisti, ale aj umelci a priznám sa, že občas aj ja. Som rád, že sa našla skupina tenisových nadšencov, ktorá toto pekné miesto chráni a zachová aj pre budúce generácie."

Dušan Tittel

3 x najlepší futbalista Slovenska.

“Veľmi sa teším, keď sa podarí v dnešnej dobe zachrániť každé športovisko v centre mesta a o to viac, keď má tak bohatú históriu ako Lokomotíva. V minulosti tu vyrastali a hrávali nnielen naši skvelí tenisti, ale aj umelci a priznám sa, že občas aj ja. Som rád, že sa našla skupina tenisových nadšencov, ktorá toto pekné miesto chráni a zachová aj pre budúce generácie.

Marián Vajda

Slovenský profesionálny tenisový tréner a bývalý hráč. Je bývalým hlavným trénerom Novaka Djokovića a bol jeho trénerom takmer počas celej jeho profesionálnej kariéry. Získali spolu 77 titulov. Vajda je najúspešnejším trénerom v histórii tenisu z hľadiska grandslamového turnaja so ziskom 17 grandslamových trofejí s Novakom Djokovićom.

“Ako športovec som sa počas svojej vlastnej kariéry tenisového hráča a neskôr trénera naučil, že iba zodpovednosťou, zanietenosťou, dôslednosťou a húževnatosťou môžete dosiahnuť úspechy. A všetko toto som našiel u mojich priateľov, ktorí sa odvážne pustili písať novú históriu TK Lokomotíva a nesmierne ma teší, že zachovávajú jej tradície. Želám všetko dobré."

Zuzana Kučová

Bývalá profesionálna tenistka s najvyšším umiestním 101 WTA.

“Tenisový klub Lokomotíva s takmer 100-ročnou históriou ponúka Bratislavčanom nezabudnuteľný športový zážitok pod Slavínom, v krásnom novo zrekonštruovanom areáli a s ponukou tých najkvalitnejších služieb a vybavenia. Každý, kto príde k nám, neoľutuje a bude sa chcieť vrátiť znova.”

Zuzana Kučová

bývala profesionálna tenistka s najvysšším umiestním 101 WTA.

“Tenisový klub Lokomotíva s takmer 100 ročnou históriou ponúka Bratislavčanom nezabudnuteľný športový zážitok pod Slavínom, v krásnom novo zrekonštruovanom areáli s ponukou tých najkvalitnejších služieb a vybavenia. Každý, kto príde k nám, neoľutuje a bude sa chcieť vrátiť znova.”

Kristína Kučová

Aktívna profesionálna tenistka, najvyššie
doterajšie umiestenie 71 WTA.
Víťazka juniorského US Open.

TENISOVÝ KLUB LOKOMOTÍVA
Žabotova 5
811 04 Bratislava
Slovenská republika
Email:
Tel: 0917 538 855